Bursa Özel Okul Fiyatları

Bursa Özel Okul Fiyatları birçok farklı faktöre dayanarak değişebilmektedir. Fiyatları etkileyen faktörlerin başında özel okulun bulunduğu muhit, sınıflardaki öğrenci sayıları, öğretmenlerin akademik donanımları, kampüs imkanları (yüzme havuzu, spor kompleksi, sosyal kulüpler vb.) gelmektedir.

Bursa Özel Okulları, akademik gelişimi ve yüksek başarıyı teşvik ederek, tüm öğrencilerini değerlere dayalı bir ortamda eğiterek ve gençleri hayatta başarıya hazırlayarak hem öğrencilere hem de ailelere fayda sağlama gayretindedirler. Ülkelerde yaşanan ekonomik buhranlar şüphesiz hane harcamalarında birtakım kısıtlamalara neden olmaktadır. Ancak ebeveynler her hal ve şartta özel okulları, fiyatları açısından ve kaliteleri açısından değerlendirerek çocuklarını imkanları ölçüsünde bu okullara gönderme gayretindedirler. Çocuğunuz için sevecen, zorlu, besleyici ve güvenli bir ortam ve öğrenebileceği ve başarılı olabileceği bir yer istiyorsanız özel bir okul düşünün.

Bursa Özel Okul Fiyatları 2023

Bursa Özel Okul Fiyatları 2023 yılında da ebeveynlerin en çok merak ettiği bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır. Bursa Özel Okul Fiyatları 2023 yılında özel okulların ilgili eğitimleri ve ayrıcalıklı olarak sunduğu hizmetler dahilinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu noktada Bursa Özel Okul Fiyatları genel itibari ile belirtmek gerekirse ortalama 50000 TL İLE 80000 TL arasında değişebiliyor. Bu noktada ilgili kurumun okul öncesi kayıt avantaj indirimi ve çeşitli anlaşmaları Bursa Özel Okul Fiyatlarına etki eden unsurlar olarak karşımıza çıkıyor.

Bursa Özel Okul Fiyatları 2023 yılında öğrenci ve velilere bütçe dostu imkanlar yaratmak adına bursluluk sınavları düzenleniyor. Bursluluk sınavlarında belirli bir oranda başarı gösteren öğrenciler özel okulların uygulamış olduğu Bursa Özel Okul Fiyatları konusunda pek çok avantaj ve indirim fırsatı yakalayabilirler.

Akademik Yetkinlik

Bursa Özel Okulları belirledikleri yüksek standartlarla tanınırlar. Fiyatları yukarıda ifade edilen hususlara göre değişse de akademik yetkinlikleri yani marka değerleri de fiyatları belirleyen faktörlerdendir. Özel Okullar öğrencileri meşgul ederler ve öğrenme arzusunu ateşlerler. Öğretmenler öğrencilerden mükemmellik bekler ve öğrenciler bu beklentileri karşılama eğilimindedir. Yüksek beklentiler ve akademik titizlik, daha yüksek üniversiteye gitme oranları da dahil olmak üzere, ortalamanın üzerinde öğrenci başarısı düzeylerini açıklamaya yardımcı olur. Kendinizi mükemmelliğe adamış bir okulda çocuğunuzun potansiyeline ulaşmasına yardımcı olmak istiyorsanız, özel bir okulu düşünün.

Bursa'daki özel okul öğrencileri, standart başarı testlerinde genellikle devlet okulundaki emsallerinden daha yüksek performans gösterir. Özel okul mezunlarının, devlet okullarındaki akranlarına göre tüm akademik alanlarda ileri düzey kursları tamamlama olasılığı daha yüksektir.

Bursa özel okul öğrencilerinin 20'li yaşlarının ortalarında bir lisans veya ileri dereceyi tamamlama olasılıkları devlet okulu öğrencilerine göre daha fazladır

Bursa özel okul öğrencileri, istatistiklere göre devlet okullarındaki emsallerine nazaran daha yüksek sınav skorları elde etmektedirler. Sınav sonuçları ile kendini kanıtlamış Bursa Özel Okulları fiyatları anlamında nispeten daha yüksek bir profil çizmektedirler. Hem eğitim kalitesi ve sunduğu imkanlar açısından hemde fiyatları itibarı ile en iyi Bursa Özel Okulunu bulmak için kısa araştırmalar yapmak gerektir. İşte imkanları ile en iyi fiyatları sunan Bursa Özel Okulları;

Bursa Özel Okul Fiyatları

Akademik International School

Akademik International School

Akademik International School, öğrenci merkezli bir müfredata odaklanan, çocuklara saygı duyarak öğrenci bağımsızlığını, merakını ve liderliğini geliştirmeye güçlü bir şekilde inanan bir eğitim anlayışına sahiptır. Ayrıca, felsefelerini ve müfredatlarını en iyi uygulamalarla, ilgili güncel araştırmalara dayandırmaktadırlar. Bursa Özel Okul Fiyatları açısından değerlendirildiğinde en nitelikli eğitimi en uygun fiyatlara sunan özel okul olduğu söylenebilir. Akademik International School, öğrencilerinin, uygulamalı soruları ele alırken ve çevrelerindeki dünyayla etkileşime girerken öğrenmelerini sağlayan gelişmiş, uygulamalı entegre lise müfredatının yanı sıra bu felsefeler ve yöntemlerden yararlanmaktadır.

Akademik International School'da ğrencilerin yaşla sınırlı olmak yerine yeteneklerine göre öğrendikleri davetkar bir ortam da sunulmaktadır. Öğrencilerine ';gerçek dünya'; bilgi ve becerilerini deneyimleme ve uygulama fırsatı verir. Bursa bölgesindeki anaokulundan liseye kadar hizmet veren birkaç özel okuldan biridir.

Adres: Ataevler, akpelin Sokak No:6/1, 16140 Nilüfer/Bursa

Telefon: 0224 452 34 52


© 2022 eniyikolejler Tüm Hakları Saklıdır