Bursa Özel Anaokulları

Çocuğunuz için doğru okulu seçmek, birçok ebeveynin zorlandığı önemli bir karardır. Bursa Özel Anaokulları, çoğu çocuğun akademik kariyerinin en önemli başlangıcıdır. Devlet anaokulları herkese açık olsa da özel bir Anaokulu programını düşünmeye değer olmasının bazı önemli nedenleri vardır.

Özel Anaokulu Faydaları

Çocuklarına sürekli değişen bu dünya için gerekli becerileri öğretmek için birçok ebeveyn başlangıç için özel anaokulu eğitimini seçiyor. Çocuğunuzu özel bir anaokuluna kaydettirerek, güvenli bir ortamda daha küçük sınıflarda eğitim almasını sağlayabilirsiniz. Bursa Özel Anaokulları aşağıda ifade edilen alanlarda çocuğunuza önemli katkılar sağlayacaktır.

*Bireysel dikkat

*Veli/Öğretmen İletişimi

*Deneyimsel öğrenme

*Güvenli çevre

*Zenginleştirme Faaliyetleri

1) Bireysel Dikkat

Bursa Özel Anaokullarında, daha küçük sınıflar bekleyebilirsiniz ve bu, çocuğunuz için daha fazla bireysel ilgi anlamına gelir. Bu tür düşük öğrenci-öğretmen oranlarıyla, bir öğretmen her öğrenciye hak ettiği bireysel ilgiyi verebilir.

2) Veli/Öğretmen İletişimi

Bir çocuğun okuldaki ilk yılı çok önemlidir ve güçlü bir ebeveyn ve öğretmen iletişimine sahip olmak başarılarının anahtarı olabilir. Sıkı sıkıya bağlı özel okul topluluğu içinde, öğrencilerin genellikle rol model olarak hareket eden öğretmenleriyle yakın ilişkileri vardır, bu da onların ebeveynlerle daha iyi iletişim kurmasını ve çocukların gelişmesine yardımcı olmalarını sağlar.

3) Deneyimsel Öğrenme

Bursa Özel Anaokulları, öğrencilere hem sınıf içinde hem de sınıf dışında daha fazla uygulamalı, disiplinler arası öğrenme sunar. Birçok özel okul, küçük çocuğunuzun alabilecekleri en iyi ve kapsamlı eğitimi aldığından emin olmak için saha gezileri ve açık hava maceraları düzenler.

4) Güvenli Çevre

Bursa Özel Anaokullarında daha düşük personel-öğrenci oranı, okul alanlarının daha etkili gözlemlenmesine ve kontrolüne olanak tanır ve güçlü topluluk duygusu, tehlikeli davranışların caydırılmasına yardımcı olur. Bursa Özel Anaokulları, disiplin ve saygı için yüksek standartları koruma konusunda ün sahibidir.

5) Zenginleştirme Faaliyetleri

Bursa Özel Anaokullarının bir diğer büyük özellikleri, zenginleştirme etkinliklerinin ve okul sonrası programların mevcudiyetidir. Zenginleştirme, spor, müzik, sanat veya diğer kulüpler gibi ders dışı etkinliklere katılımı teşvik etmeye yardımcı olur ve becerileri geliştirirken ve değerli sosyal durumlarla meşgul olurken akademisyenlerin stresinden çok ihtiyaç duyulan bir mola sağlayabilir. Özel anaokulları, il müfredatının gerektirdiği zorunlu dersleri vermenin ötesine geçer. Kendini işine adamış öğretmenler, daha küçük sınıflar ve zenginleştirme etkinlikleri fırsatı sayesinde, çocuğunuzun özel anaokuluna aşık olacağınızdan emin olabilirsiniz.Sizin İçin Bursa'nın En İyi Özel Anaokullarını sıraladık.

Bursa Özel Anaokulları

Akademik international School

Akademik international School

Akademik international School en küçük öğrencilerinin sosyal, duygusal, fiziksel ve entelektüel gelişim için güçlü bir temel oluşturur. Erken çocukluk eğitimi alanındaki uzmanlar tarafından yönetilen olağanüstü ve gelişimsel olarak uygun bir müfredat aracılığıyla ömür boyu öğrenme sevgisi geliştirilir.

Dikkatle planlanmış öğrenme etkinlikleri ve bir dizi değerlendirme, her çocuğun rehberli sorgulama ve keşfetmeye aktif olarak katılmasını sağlar. Akademik international School özel anaokulu bireyselleştirilmiş bir öğrenim programı oluşturması ile Bursa Özel Anaokulları arasında ön planda gelmektedir. Öğrenci öğrenim portföyleri, sınıf haber bültenleri ve diğer iletişim biçimleri aracılığıyla velilerle paylaşılır.

Adres: Ataevler, akpelin Sokak No:6/1, 16140 Nilüfer/Bursa

Telefon: 0224 452 34 52


© 2022 eniyikolejler Tüm Hakları Saklıdır